Nowości już są dostępne! Odkryj wiosenną kolekcję!

Konečný sprievodca pokrokom v oblasti farmácie a zdravotnej starostlivosti s virtuálnym digitálnym …

Konečný sprievodca pokrokom v oblasti farmácie a zdravotnej starostlivosti s virtuálnym digitálnym …

Vďaka týmto inováciám môžu všetci profesionáli liečby využívať IKT na výmenu vhodných detailov na liečbu, diagnostiku, ako aj vyhýbanie sa chorobám a tiež zraneniam, expedícii a analýze, ako aj pre prípad s smerovaním dodávateľov zdravotnej starostlivosti s dodávateľmi zdravotnej starostlivosti s Účel zlepšovania zdravia ľudí, ako aj ich sietí.

Príbuzní alebo priatelia (z rôznych miest) sa môžu zúčastniť na týchto diskusiách, ako aj uznať kvalifikované odporúčania na zlepšenie zdravia a wellness odbornej Tadiaľto schopnosti celých členov rodiny. Navrhovaný osobitný problém akumuluje jedno z najaktuálnejších porozumení priamo do základného a lekárskeho výskumu v tejto téme a otvára úplne nové perspektívy smerom k moderným stratégiám v individualizovanom a presnosti medicíny predovšetkým pre výhodu ľudí, ktorí by z akýchkoľvek dôvodov mohli mať problémy s prístupom k vynikajúcej kvalite lekárskej pomoci.

DR. Francesco Amenta, DR. Gopi Battineni, rukopisy hosťov. Po zaregistrovaní kliknutím nižšie prejdete do formulára na odoslanie. Rukopisy môžu byť odoslané do dátumu splatnosti. Všetky záznamy, ktoré prechádzajú pred kontrolou, sú recenzované recenzované. Prijaté príspevky budú vydané neustále v časopise (tak rýchlo, ako sú schválené) a budú tiež zaznamenané na webovej stránke osobitného problému.

V prípade plánovaných dokumentov je možné do kancelárie obsahu na túto webovú stránku poslať názov a tiež krátky abstrakt (týkajúci sa 100 slov) na oznámenie na tejto webovej stránke. Odoslané rukopisy nemali byť v skutočnosti prepustené predtým, ani sa nemali uvažovať o uverejnení na iných miestach (okrem dokumentov konferenčných postupov). Všetky rukopisy sa úplne rozhodujú prostredníctvom jedného slepého recenzovaného procesu.

V roku 2021 – pravdy

Journal of Personalized Medicine je globálny recenzovaný prístup Open Gain Access to Monthly Journal vydaný spoločnosťou MDPI. Pred odoslaním rukopisu si pozrite pokyny pre autorov pre autorov. Náklady na spracovanie článkov (APC) pre časopis v tomto denníku otvorenej prístupnosti je 2000 CHF (švajčiarske franky). Odoslané dokumenty by mali byť dobre naformátované a využívajú dobrú angličtinu.

Telepharmacy sa tento rok zmení na 20. 2 desaťročia po tom, čo vznikli ako spôsob zachovania a zvyšovania prístupu k lekárni v celej krajine Severná Dakota, inovátori telefonovania sa sťahujú priamo do sterilizovaného zloženia, ukladania liekov, konzultácií so zdravotnou starostlivosťou a oveľa viac. Telepharmacy prešla z pilotného projektu do schválenej techniky v 25 štátoch, podľa Jessica Adams, Pharm, D, vedúcej pre regulačné podujatia pre spoločnosť TeleparMAR, poskytovateľa služieb včasného telefonovania, ktorý získal Cardinal Health v roku 2016.

Ako farmaceuti, poskytovatelia, ľudia, platitelia a tiež regulačné orgány uznávajú výhody, že Telehealth môže poskytnúť farmáciu, riešenia založené na technológiách určite budú naďalej zvyšovať. Telepharmacy umožňuje farmaceutovi dohliadať na diaľkovú webovú stránku pomocou obojsmernej audiovizuálnej technológie kompatibilnej s HIPAA. Lekárnik na diaľku monitoruje technikov služieb telefonácie, potvrdzuje recepty a tiež radí jednotlivcov z ich hostiteľského lekárne.

Jedným z najnovších vývojov je použitie vzdialeného overenia pre sterilizované zosilňovanie IV na Vysokej škole v Severnej Karolíne (UNC). Farmakológovia videli možné vyvážiť prácu vo viacerých lekárňach, ktoré využívali prípravu BD Pyxis IV na prípravu čistých a sterilných IV liekov, objasnilo Lindsey B. Amerine, Pharm, D, MS, BCPS, riaditeľ drogérie a pridružený učiteľ klinického vzdelávania a učenia na UNC Eshelman College of Pharmacy v Chapel Hillside v Severnej Karolíne.

Získanie príspevku Delfina Huergo Bensadon do práce

Systém Pyxis využíva gravimetrické inovácie, ktoré sa majú zvážiť a overiť zhoršené výrobky, Amerine opísal. Systémové zobrazuje proces zloženia, ktorý spravidla riadi technik a skúma aj regionálny farmakológ. Pretože farmakológ na mieste používal fotografie generované systémom, nedošlo k zjavnému rozdielu medzi hodnotením obrázkov v nasledujúcej oblasti alebo 25 míľ ďaleko.

„Keď sme robili výskumnú štúdiu, štát nemala žiadne pravidlá týkajúce sa tohto druhu telefonácie,“ uviedla Amerine, “tak sme vykonali test s diaľkovým plusom na mieste svedectvom všetkých zložených čistých a sterilných predmetov.„Keď začala pandémia Covid-19,“ dostali sme zrieknutie sa od Rady pre drogy, aby sme dokázali vykonať túto diaľkovú čistú a sterilnú kontrolu výrobkov, pokiaľ to vydrží zdravotná pohotovostná situácia, “uviedla.„Našou nasledujúcou iniciatívou je, aby sme mohli pravidelne využívať telefonovanie v dlhodobom horizonte, aby sme mohli robiť viac zdieľania práce na webových stránkach.

Nespojte sa s obchodom s drogami, približne investujete s jednotlivcami približne viac času.„Roger Rose, RPH, riaditeľ Pharmacy Solutions for Wickenburg Community Health Center, otvoril počiatočnú telefonovanie v Arizone v roku 2019. Wickenburg má už dlho satelitné centrum v meste Kongresu, ktoré je vzdialené asi 16 míľ.

Cesta do Wickenburgu na načítanie receptov nie je pre jednotlivcov neustále funkčná. „Robili sme zásielky do Kongresového centra dvakrát denne, ale to https://ayamusic.org/alfa/K.html tiež nefungovalo,“ uviedla Rose. „Jednotlivci stále museli ísť domov po tom, ako ich zariadenie pôjde, potom sa vrátia neskôr alebo možno nasledujúci deň.