FAQ’s

Najczęściej zadawane pytania

Podstawy Zakupów

Produkty, które zakupisz w naszym w sklepie internetowym możesz zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych. Czas ten liczony jest od momentu odebrania przez Ciebie lub upoważnionej przez Ciebie osoby paczki, do dnia nadania przesyłki zwrotnej. Wystarczy, że wypełnisz formularz i odeślesz go wraz ze zwracanym produktem na nasz adres:

Firma REGINA Beata Wójcik Jarosław Wójcik
Spółka Cywilna

ul. 11 Listopada 65

28-300 Jędrzejów

Jedyny koszt jaki ponosisz w związku ze zwrotem to koszt przesyłki do nas.

Produkty, które zakupisz w naszym w sklepie internetowym możesz zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych. Czas ten liczony jest od momentu odebrania przez Ciebie lub upoważnionej przez Ciebie osoby paczki, do dnia nadania przesyłki zwrotnej.

Koszt wysyłki zwracanego produktu ponosi osoba, która dokonuje zwrotu. Jest to jedyny koszt, jaki ponosisz zwracając do nas produkt. Prosimy, żeby nie przysyłać zwrotów z opcją „za pobraniem” na nasz adres.

Płatności

Zazwyczaj środki za zwrot przesyłamy Ci niezwłocznie, w momencie otrzymania przez nas paczki z produktami. Maksymalny czas w jakim dostaniesz zwrot pieniędzy za zamówienie to 14 dni.

Środki zwracane są przez nas zawsze w takiej formie, w jakiej opłaciłaś zamówienie.

Dostawa & Zwroty

Dbamy o to, by nasze ubrania były najwyższej jakości. Jeżeli jednak kupiony przez Ciebie produkt ujawnił wadę zawsze możesz złożyć reklamację. Wyślij nam go wtedy pod podany poniżej adres i określ swoje żądanie dotyczące doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową (naprawa lub wymiana) lub zwrotu całości/części wpłaconych pieniędzy (obniżenie ceny, czy odstąpienie od umowy).

Adres pod jaki należy odesłać produkty w celu rozpatrzenia reklamacji to:

Firma REGINA Beata Wójcik Jarosław Wójcik
Spółka Cywilna ul. 11 Listopada 65
NIP: 656 22 56 541

Nie oferujemy możliwości wymiany towaru. Rzeczy sprzedawane przez nas szybko znikają z naszego magazynu i nie możemy zagwarantować, że dany produkt będzie dostępny gdy zechcesz go wymienić. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Przepraszamy najmocniej za pomyłkę! Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta – telefonicznie, mailowo lub na Facebooku. Niezwłocznie zamówimy kuriera, który odbierze od Ciebie nieprawidłową przesyłkę. Przekażemy Ci też wszystkie informacje o przesyłce produktu, który zamawiałaś.

Kontakt

Nadal masz pytania?

[ninja_form id=”1″]